7-й Європейський конгрес Міжнародної Федерації Медичної інженерії Європи, 29-31 травня 2017 р., Болонья, Італія

640px-BO-nettuno.jpg

Конгрес Міжнародної Федерації з Медичної Інженерії Європи (IFHE-EU), що відбувається кожні півроку, цього разу проходить 29-31 травня, в Болоньї, Італія. Італійська Спілка з Архітектури та Інженерії в Системі Охорони Здоров’я (SIAIS) є одним з головних організаторів конгресу, який розгляне тему розвитку комплексної багатодисциплінарної сфери охорони здоров’я та обміну технічним досвідом. Конкретні теми в рамках загальної будуть охоплювати:

  • Енергозбереження та енергоефективність
  • Оптимізація планування і проектування
  • Архітектура і ландшафт
  • Обслуговування і безпека в лікарні – обмін досвідом
  • Поліпшення та інновації інформаційно-комунікаційних технологій
  • Європейські норми (загальна та пожежна безпека, сейсмічне регулювання)
  • Оцінка технологій охорони здоров’я

 

Президент Конгресу і президент SIAIS Даніелла Педріні і Віце-президент IFHE-EU та Вчений секретар SIAIS Марчелло Фіоренцо запрошують учасників подати тези (англійською або італійською мовами) за вказаними темами через веб-сайт Конгресу IFHE: //www.ifhe-eu2017.com/preliminary-programme/call-for-abstract/
Член SIAIS Симона Аггер, нинішній Голова Європейської Мережі з Охорони Здоров’я, просить членів EuHPN розглянути питання про подання тез на цей Конгрес або взяти участь в якості слухача.
Конгрес IFHE-EU 2017 цього разу проводиться у конгрес-центрі Savoia Hotel Regency, Болонья. Для отримання додаткової інформації про захід, включаючи інформацію про програму, та про те, як зареєструватися в якості слухача або представити доповідь, як організувати проживання та як стати учасником виставки або спонсором, відвідайте веб-сайт Конгресу: //www.ifhe-eu2017.com/

logo_MC_dark

___________________________________

Аналіз, експертиза, консалтинг, проектування, будівництво, оснащення та реконцепція медичних закладів у приватному та державному сегменті, відповідно до українських та міжнародних стандартів.

Підписка на новини

Copyright by MEDICAL CONSTRUCTOR© 2016. All rights reserved.