Зміни до Державних санітарних правил планування та забудови населених пунктів – бути чи не бути?

moz.jpg

29 березня 2017 року Міністерством Охорони Здоров’я України опублікований для громадського обговорення проект наказу “Про затвердження змін до Державних санітарних правил планування та забудови населених пунктів”.

Проект змін до закону спрямований на спрощення провадження господарської діяльності, а саме скасування обов’язковості отримання санітарного паспорта, усунення дублювання Державних санітарних правил і норм та Державних будівельних норм. Зміни стосуються процедури затверждення проектно-планувальних документів на будівництво, що відтепер належатиме до повноважень виконавчих органів сільських, селищних, міських рад, а саме делеговані надання (отримання, реєстрація) документів, що дають право на виконання підготовчих та будівельних робіт, здійснення державного архітектурно-будівельного контролю та прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів. Проект опублікований з метою приведення відповідно до норм законодавства та на виконання пункту 24 Витягу з протоколу №1 засідання Урядового комітету з питань економічного розвитку та європейської інтеграції від 19 січня 2016 року, забезпечення виконання Плану заходів щодо дерегуляції господарської діяльності, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 23.08.2016.

logo_MC_dark

___________________________________

Аналіз, експертиза, консалтинг, проектування, будівництво, оснащення та реконцепція медичних закладів у приватному та державному сегменті, відповідно до українських та міжнародних стандартів.

Підписка на новини

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ЕКСПЕРТНО-АНАЛІТИЧНИЙ ЦЕНТР «МЕДИЧНИЙ КОНСТРУКТОР» (код ЄДРПОУ: 43594300) Copyright by MEDICAL CONSTRUCTOR© 2020. All rights reserved.