У лікарні Calderon Guardia в Коста-Ріці з’явиться нова семиповерхова вежа

edificio10.jpg

Робота над новою східною вежею лікарні Calderon Guardia почалася в середині квітня і триватиме близько трьох років, сказали чиновники з CCSS,агентства соціального забезпечення Коста-Ріки.
Нова інфраструктура площею близько 21 000 кв.м. і вартістю близько 83 млн. дол. США, з яких 18 млн. дол. США призначені на закупівлю обладнання, зміцнить систему охорони здоров’я в країні.

Директор лікарні Такано Лемос Пірес каже, що будівля є частиною більш великого процесу реструктуризації на об’єкті недалеко від центру Сан-Хосе. Він пояснив, що в різний час буде проводитися закриття різних частин існуючої будівлі у зв’язку з новим будівництвом, а деякі медичні відділення будуть переміщені в будівлі за межами лікарні.
Новий 7-поверховий корпус розрахований на 209 ліжок і 35 інкубаторів. Поверхи будуть поділені на такі відділення:

Рівні 1 і 2: Радіологія і медична візуалізація – повністю оцифровані.
3 поверх: неонатологія та пологові зали: 35 інкубаторів, плюс пологові відділення
4 поверх: гінекологія і акушерство: 72 ліжка
5 поверх: стаціонарна медична допомога: 43 ліжка
6 поверх: хірургія: 70 ліжок
7 поверх: блок ізоляції на 14 ліжок

Нова вежа буде сполучена з існуючою будівлею, і в рамках цього проекту буде побудований новий резервуар для питної води, який буде постачати воду на увесь об’єкт по завершенні.
Ця національна лікарня є спеціалізованим довідковим центром для пацієнтів в Картаго, Лимон, Гуапіле і Турріальба і обслуговує населення приблизно в 1,5 мільйона чоловік.
Поточна потужність лікарні в 422 ліжка збільшиться майже на 50 відсотків після завершення будівництва нової вежі.

Лікарня Calderón Guardia пропонує наступні спеціалізовані послуги: хіміотерапія, гемодіаліз, трансплантація, гемодинаміка, перинатологія, кардіологія, стоматологія та інші.
Його 3 228 співробітників (включаючи медичні, адміністративні та загальні служби) забезпечують цілодобову допомогу в три щоденні робочі зміни, пояснює CCSS.

У 2016 році медичний центр зареєстрував 25 563 процедур і медичних візитів, а також близько 6000 чоловік на тиждень користуються амбулаторною допомогою центру.


Залишити коментар


logo_MC_dark

___________________________________

Аналіз, експертиза, консалтинг, проектування, будівництво, оснащення та реконцепція медичних закладів у приватному та державному сегменті, відповідно до українських та міжнародних стандартів.

Підписка на новини

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ЕКСПЕРТНО-АНАЛІТИЧНИЙ ЦЕНТР «МЕДИЧНИЙ КОНСТРУКТОР» (код ЄДРПОУ: 43594300) Copyright by MEDICAL CONSTRUCTOR© 2020. All rights reserved.