Сучасний Центр Раку Taussig при Cleveland Clinic

Screen Shot 2017-07-05 at 4.18.12 PM
Screen Shot 2017-07-05 at 4.18.43 PM
Screen Shot 2017-07-05 at 4.19.08 PM
Screen Shot 2017-07-05 at 4.19.25 PM
Screen Shot 2017-07-05 at 4.19.40 PM
Screen Shot 2017-07-05 at 4.19.52 PM
Screen Shot 2017-07-05 at 4.20.04 PM
Screen Shot 2017-07-05 at 4.18.56 PM

Ця семиповерхова будівля призначена для поліпшення результатів лікування пацієнтів завдяки комплексному підходу до лікування раку. Тут всі онкологічні послуги Cleveland Clinic розташовані під одним дахом, що об’єднує всі методи лікування – хірургію, медичну онкологію, радіаційну онкологію, генетику, харчування, соціальну роботу та візуалізацію. Крім того, будівля організована із зонуванням за  конкретними типами раку, так щопацієнти можуть отримувати більшу частину свого лікування в одному відділі Центру. Ця схема вигідна пацієнтам, їхнім родинам і клініцистам, надаючи більше можливостей для співпраці та участі пацієнтів.

На чолі з архітекторами William Rawn Associates, Inc. і Stantec Architecture новий центр раку використовує природне світло як всюдисущий компонент цілющого середовища. Природні світлові потоки через весь об’єкт; більшість зон для пацієнтів мають велику кількість видів на відкрите повітря. Зони прийому заповнені світлом, маніпуляційні кабінети оснащені вікнами від підлоги до стелі. Навіть радіаційне відділення та візуалізація – зазвичай похмурі – отримують природне світло через просвіт довжиною 35 х 8 футів.

Шлях пацієнтів починається з того моменту, як вони проходять через двері. Усередині пацієнти помічають великий, затишний простір будівлі; рясне природне світло; і спокійну, незахаращену естетику, яка переважає в усьому будинку. На першому поверсі доступ до служб критичної підтримки спрямований на зниження психологічного стресу.

Ці послуги включають в себе приміщення для художньої і музичної терапії; магазин перук і приватне протезування; кімнату для молитви або медитації; оздоровчий центр;  та інформаційний центр, де пацієнти і сім’ї можуть отримувати інформацію про рак.

Крім того, відкритий перший рівень Онкологічного Центру має велику лабораторію крові і амбулаторну аптеку. Це мінімізує час очікування під час зупинок, які кожен пацієнт робить на початку і в кінці кожного відвідування.

Ще одна ключова функція будівлі – велика, захищена зона посадки і висадки пасажирів. Зона прибуття з трьома смугами забезпечує вільний доступ для пацієнтів і осіб, які забезпечують догляд, і зводить до мінімуму черговість автомобілів.

Найсучасніша медична допомога надається в 126 діагностичних кабінетах Онкологічного Центру з 98 процедурними в безпосередній близькості. Приватні кімнати для хіміотерапії розташовані на північній стороні будівлі з видом на усаджену деревами галявину. Радіаційне відділення включає в себе шість лінійних прискорювачів та Гамма-Ніж.

Кожний аспект нового Онкологічного ЦентруCleveland Clinic був розроблений з думкою про пацієнта, щоб забезпечити кращий клінічний досвід.


Залишити коментар


logo_MC_dark

___________________________________

Аналіз, експертиза, консалтинг, проектування, будівництво, оснащення та реконцепція медичних закладів у приватному та державному сегменті, відповідно до українських та міжнародних стандартів.

Адреса

Вул. Ф.Пушиної 8а, оф. 111 Київ, Україна 03115

MEDICAL CONSTRUCTOR © 2020. All rights reserved.