EDQM випустили нове Керівництво з якості і безпеки застосування тканинних і клітинних трансплантатів

Screen-Shot-2017-09-22-at-6.02.07-PM.png

В цьому Керівництві зібрана найсучасніша інформація, щоб надати фахівцям з трансплантації всебічний огляд останніх досягнень в цій області, а також технічне керівництво щодо забезпечення якості та безпеки тканинних і клітинних трансплантатів, що застосовуються у пацієнтів.

Воно містить інформацію і рекомендації для всіх фахівців, що беруть участь у виявленні потенційних донорів, для координаторів трансплантації, які керують процесом донорства після смерті, для банків кісткового мозку і пуповинної крові, для установ, що обробляють і зберігають тканинні і клітинні трансплантати, випробувальних лабораторій, клінік з питань народжуваності, правових організацій, інспекторів і органів охорони здоров’я, відповідальних за застосування тканинних і клітинних трансплантатів у людини.

У новому 3-му виданні всі розділи були ретельно переглянуті для оновлення їх вмісту за допомогою останніх досягнень в області трансплантології. Крім того, додано багато нових і важливих розділів.

Керівництво було створене завдяки Європейському директорату за якістю лікарських засобів і охорони здоров’я (European Directorate for the Quality of Medicines & HealthCare) і Раді Європи.

EDQM є провідною організацією, яка захищає практику охорони здоров’я, забезпечуючи розвиток, підтримуючи впровадження і контролюючи застосування стандартів якості для безпечних ліків і їх безпечного використання.

Скачати Керівництво з якості і безпеки застосування тканинних і клітинних трансплантатів: Guide to the Quality and Safety of Tissues and Cells for Human Application

logo_MC_dark

___________________________________

Аналіз, експертиза, консалтинг, проектування, будівництво, оснащення та реконцепція медичних закладів у приватному та державному сегменті, відповідно до українських та міжнародних стандартів.

Підписка на новини

Copyright by MEDICAL CONSTRUCTOR© 2016. All rights reserved.