Проект «Медичний Конструктор» долучився до конференції Open Mind

07.02.2019 by V.Pidgayniy0

Аналітичний проект«Медичний Конструктор» виступив партнером та спікером  в  конференції по інвестиціям в нерухомість Open Mind, що відбувалася  11.02.2019 в  готелі Premier Palace Київ

«Медичний Конструктор» підтримувала сесію, присвячену диверсифікації девелоперського бізнесу та нішевим сегментам – Соціальні проекти: школи, дитячі садки, заклади охорони здоров`я

Open Mind Conference 2019 року стала знаковим заходом, який об’єднав на одній площадці ключових персон ринку нерухомості та суміжних сегментів з метою:

  • проаналізувати актуальну ситуацію в галузі;
  • дізнатися настрої і бачення її ключових компаній і персон;
  • обговорити питання, що стосуються інвестиційної привабливості різних секторів нерухомості Києва і України в цілому;
  • позначити вектори інвестицій та напрямки розвитку і диверсифікації девелоперського бізнесу.

На частку приватних клінік припадає приблизно 20% ринку охорони здоров’я України.  Як прогнозують експерти, цей сектор буде активно рости. Цікаво, що даним напрямком цікавляться і гравці ринку нерухомості. Темі диверсифікації портфеля активів та нішевих сегментів присвячена окрема дискусія на Open Mind Conference. В її рамках будуть підніматися питання, як девелопери і інвестори відповідають на виклики сучасності, на що акцентують увагу, які нішеві сегменти представляють інтерес для гравців ринку нерухомості України і чому, чи готові вони вкладати в соціальні проекти, зокрема в галузі охорони здоров’я.

Декілька фотографій з конференції

 

 

logo_MC_dark

___________________________________

Аналіз, експертиза, консалтинг, проектування, будівництво, оснащення та реконцепція медичних закладів у приватному та державному сегменті, відповідно до українських та міжнародних стандартів.

Підписка на новини

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ЕКСПЕРТНО-АНАЛІТИЧНИЙ ЦЕНТР «МЕДИЧНИЙ КОНСТРУКТОР» (код ЄДРПОУ: 43594300) Copyright by MEDICAL CONSTRUCTOR© 2020. All rights reserved.