Завершення багатоетапного проекту оновлення дитячої лікарні

Дитяча лікарня фонду “Салах” створила 74 нові індивідуальні одномісні палати.

1210_salah1
1210_salah2
1210_salah3
1210_salah4
1210_salah5
1210_salah6
1210_salah7

Багатоетапний проект реконструкції дитячої лікарні медичного центра «Broward Health» м. Форт-Лодердейл, штат Флорида,  розпочався в 2015 році. Сума інвестицій склала 27,5$ мільйонів. У листопаді 2018р. будівельна компанія “Skanska USA” завершила проект, включаючи оновлення стаціонарних та амбулаторних відділень у всій лікарні. Зокрема було добавлено 30 сучасних одномісних палат у відділенні інтенсивної терапії новонароджених(ВІТН). Загальна потужність відділення наразі становить – 63 ліжка.

Нові сучасні одномісні палати були розроблені відповідно до нових рекомендацій щодо ВІТН та враховують поточні та майбутні потреби лікарні, створюючи при цьому більше простору для пацієнтів та комфортні умови для сімей та персоналу лікарні. Всього в педіатричне відділення інтенсивної терапії було добавлено 12 ліжок, 20 в педіатричні відділення та ще 12 ліжок встановлено в відділеннях онкології та гематології. Всі нові та оновлені палатні відділення оформлені в морському стилі, який включає виготовлення під заказ панелей з представленням різніх морських істот: морські коні, дельфіни та морські черепахи. Також в лікарні передбачені  ігрові зони для дітей.

“Ця реконструкція була спеціально створена та впроваджена з урахуванням потреб сімей, щоб допомогти полегшити тягар тривалого перебування в лікарнях шляхом підвищення конфіденційності та комфорту для маленьких пацієнтів та їхніх сімей”, – говорить Майкл К. Браун, виконавчий віце-президент «Skanska» та генеральний менеджер у регіоні Флорида.

Дитяча лікарня фонду “Салах” залишалася відкритою протягом усього терміну реалізації проекту, а команда “Skanska” тісно співпрацювала з персоналом лікарні, щоб гарантувати, що будівельна діяльність не порушуватиме роботу лікарні. Це включало використання програми «Skanska InSite Monitor», яка відслідковувала шум, вібрацію, пил та перепад тиску в приміщеннях,  щоб підтримувати безпечне та чисте середовище, працюючи поблизу зайнятих приміщень, де пацієнти отримували лікування.


Залишити коментар


logo_MC_dark

___________________________________

Аналіз, експертиза, консалтинг, проектування, будівництво, оснащення та реконцепція медичних закладів у приватному та державному сегменті, відповідно до українських та міжнародних стандартів.

Підписка на новини

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ЕКСПЕРТНО-АНАЛІТИЧНИЙ ЦЕНТР «МЕДИЧНИЙ КОНСТРУКТОР» (код ЄДРПОУ: 43594300) Copyright by MEDICAL CONSTRUCTOR© 2020. All rights reserved.