Розширення та реконструкція лікарні із застосуванням BIM технологій

Лікарня WakeMed перетворилася з медичного комплексу на ліцензовану лікарню невідкладної допомоги.

Автор: Джеймі Морган

Розширення лікарні WakeMed було розроблено у два етапи.
Фото: Дейв Хук

Проект розширення лікарні WakeMed North Family Health & Women’s Hospital створений за допомогою технології інформаційного моделювання будівель (BIM). Заклад було перетворено із медичного центру площею 10 126 кв.м.  у лікарню невідкладної допомоги, площею 30 193 кв.м. . BIM зіграла велику роль в двох своїх етапах. Об’єкт відкрився в 2015 році і був визнаний асоціацією будівельників та підрядників  Кароліни (ABC) за інноваційне використання BIM технологій.

Головний вестибюль лікарні WakeMed

Компанія Brasfield & Gorrie отримала премію «Best in BIM » в рамках щорічної церемонії нагородження «Перевага в будівництві».

BIM модель лікарні WakeMed

Проект вартістю $75 мільйонів було завершено в два етапи. Етап 1 –створення нової центральної енергетичної установки, а безпосередньо лікарня була спроектована на другому етапі. Компанія Dewberry розробила системи МЕС для 61-ї палати пацієнтів, шести кімнат для пологів і догляду і одної кімнати для сеансу кесаревого розтину, кожна з яких має майбутні можливості для розширення. Фірма спроектувала системи МЕС в шести дитячих садах, а також в лабораторіях, аптеках, ресторанах . Проект також включав систем МЕС для відділення невідкладної допомоги і паркувального майданчику на 280 місць. Лікарня залишалася відкритою протягом всього будівництва.

Центральна енергетична установка лікарні WakeMed 

Успіх цього проекту був безпосередньо пов’язаний з інноваційним використанням передових інформаційних технологій в галузі будівництва компанією Brasfield & Gorrie, – говорить Крістен Пуріер, менеджер проектів Dewberry. «Ми пишаємося тим, що внесли свій вклад в цей проект, який допоможе WakeMed пропонувати послуги світового класу для жінок і сімей всієї громади».
Лікарня WakeMed була побудована в 2000 році. Відділення невідкладної допомоги було додано в 2005 році, і у 2015 році відбулося офіційне розширення лікарні та набуття ліцензії. Проект також отримав нагороду ABC Carolinas ” Вільне підприємство “, премію “Досконалість будівництва” та національну премію ABC “Досконалість будівництва” за проект від 25 до 100 мільйонів доларів.

Системи аварійного живлення лікарні WakeMed

 


Залишити коментар


logo_MC_dark

___________________________________

Аналіз, експертиза, консалтинг, проектування, будівництво, оснащення та реконцепція медичних закладів у приватному та державному сегменті, відповідно до українських та міжнародних стандартів.

Підписка на новини

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ЕКСПЕРТНО-АНАЛІТИЧНИЙ ЦЕНТР «МЕДИЧНИЙ КОНСТРУКТОР» (код ЄДРПОУ: 43594300) Copyright by MEDICAL CONSTRUCTOR© 2020. All rights reserved.