П’ять стратегій для створення мережі амбулаторної допомоги

Лідер нерухомості в галузі охорони здоров’я надає стратегію по створенню гнучкої та доступної моделі лікарні.

Автор: Джеф Ференс

Presence Health продовжує створювати свою мережу амбулаторної допомоги з нещодавно завершеним павільйоном Healing Arts в Ромеовіллі, штат Іллінойс.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Відповідно до «Білої книги», написаної директором провідної американської компанії по керуванню проектами в галузі охорони здоров’я, реалізація п’яти ключових стратегій планування, може допомогти системам охорони здоров’я створити амбулаторні мережі, які поліпшать результати лікування пацієнтів і будуть працювати більш ефективно.

Замість лікарень невідкладної допомоги, до складу системи надання медичної допомоги буде входити скоординована мережа пунктів амбулаторної допомоги, яка включає в себе:
• Первинну медичну допомогу та спеціалізовані клініки;
• Хірургічні центри;
• Діагностичні центри та лабораторії
• Адміністративні приміщення
• Клініки в торгових центрах
• Центри невідкладної допомоги та окремі служби
• Телемедицина

«Через цю фундаментальну зміну, керівники медичних закладів повинні створити гнучке середовище, яке підтримує ефективну та адаптовану стратегію», – вважає Кріс Кей, президент і головний операційний директор компанії Hammes Co., Brookfield, Wis.

«Ця амбулаторна мережа майбутнього є моделлю стратегічного планування, яка враховує глибокі тенденції, що змінюють галузь охорони здоров’я, і центром надання медичної допомоги скоро стане скоординована мережа пунктів амбулаторної допомоги», – говорить Кріс.

П’ять принципів, що керують новою моделлю, включають:
• Розширення територіальних меж
• Нейтральний дизайн
• Віртуальний догляд
• Місце розташування амбулаторії
• Створення доступності

Стратегія 1: Розширення територіальних меж

За словами Кріса, майбутня амбулаторна мережа – це центр системи надання медичної допомоги, і керівники закладів повинні розширяти свої географічні межі та в результаті надавати медичні послуги не тільки в місці свого розташування.

З точки зору здоров’я населення, системи охорони здоров’я можуть визначати потреби людей у регіоні та вирішення проблем щодо логістики. Кріс додає, що стратегічні партнерські відносини та зв’язки з громадою є ключовими показниками для створення ефективної мережі амбулаторій.

Фойє амбулаторії Presence Health-Healing Arts Pavilion, площею 2 787 кв.м.

Стратегія 2: Нейтральний дизайн

Задоволення сьогоднішніх потреб суспільства і відповідність амбулаторної мережі до майбутнього, вимагає адаптованого дизайну. Цей нейтральний підхід до створення дизайну пов’язаний з гнучким та оперативно – нейтральним шаблоном, який адаптується до нових технологій, наукових досягнень та нових процесів доставки, по мірі їх розвитку. Найбільш ефективні заклади повинні бути в змозі пристосовуватися до географічних змін пов’язаних із популяцією населення похилого віку, які вимагають геріатричних і постійних послуг по догляду.

Стратегія 3: Віртуальний супровід пацієнта

Надання послуги віртуального супроводу потребує більш складного підходу та вимог, у відмінності від традиційного огляду у лікарні. Кріс передбачає, що сервіс віртуальної допомоги зменшить та перегляне потреби в багатьох клінічних приміщеннях, включаючи кімнати для огляду пацієнтів.

У той же час, залишатиметься потреба в спеціалізованих приміщеннях для підтримки систем інформаційних технологій, телекомунікаційного обладнання та допоміжного персоналу. Віртуальна технологія догляду ймовірно сприятиме розвитку лінійних діагностичних закладів, укомплектованих насамперед техніками та фахівцями, які надають віддалену допомогу.

Стратегія 4: Використання аналітики для вибору місця розташування амбулаторії

Прогнозуюча аналітика використовує широкий спектр даних для моделювання складного споживчого попиту і індивідуальної поведінки. Ці інструменти допомагають керівникам зрозуміти регіональні групи пацієнтів і спланувати точки доступу в середині амбулаторної мережі. За словами Кея, постачальники медичних послуг можуть побудувати моделі ринкових сценаріїв, щоб диференціювати ринкові можливості за попитом пацієнтів та ринкові перспективи по конкурентному середовищу.

Стратегія 5: Створення доступності

Орієнтоване на пацієнта медичне обслуговування, вимагає доступності та ефективності протягом усієї медичної допомоги. За його словами, дизайн і процес повинні працювати в тандемі, щоб забезпечити легкий доступ, короткий час очікування та швидку пропускну здатність.

Можливими прикладами для досягнення цих цілей можуть стати гібридні медичні установи або клінічні дослідні центри, які дозволяють лікарям максимально використовувати свою амбулаторну мережу.

За словами Кріса Кея, установи повинні враховувати вплив технологій на кожну фазу медичного обслуговування, починаючи з реєстрації пацієнтів через розвиток можливостей телемедицини і більш ефективних робочих процесів з лікарями і персоналом.


Залишити коментар


logo_MC_dark

___________________________________

Аналіз, експертиза, консалтинг, проектування, будівництво, оснащення та реконцепція медичних закладів у приватному та державному сегменті, відповідно до українських та міжнародних стандартів.

Підписка на новини

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ЕКСПЕРТНО-АНАЛІТИЧНИЙ ЦЕНТР «МЕДИЧНИЙ КОНСТРУКТОР» (код ЄДРПОУ: 43594300) Copyright by MEDICAL CONSTRUCTOR© 2020. All rights reserved.