ТОП 10 Небезпечних та ризикованих медичних технологій в 2020

 

Дізнайтеся, як виявляти і усувати небезпечність медичних технологій охорони здоров’я в ваших лікувальних закладах

У 13-му виданні нашого списку «Топ-10» багато нових тем, в яких особлива увага приділяється новим небезпекам і медичним технологіям, які поширюються за межі лікувальних установ. Проте, тема номер 1 в списку цього року – це тема, яка повертається з минулого: ризики пов’язані з використанням хірургічних степлерів.

Хірургічні степлери були предметом значної уваги ЗМІ в минулому році, особливо на вимоги органу FDA щодо класифікації цих пристроїв. Настанови, які ми розробили за роки аналізу випадків, пов’язаних із серйозними травмами чи смертю, допоможуть користувачам степлерів уникнути багатьох поширених помилок, які можуть завдати наслідків здоров’ю пацієнту.

Дві теми цьогорічного списку стосуються програм, для яких використовуються порівняно нові та технології охорони здоров’я, які швидко розвиваються:

  • Ультразвукові сканери в місцях надання медичної допомоги змінюють практику надання послуг в охороні здоров’я з багатьох спеціальностей, при цьому паралельно розвиваються заходи з безпеки.
  • Хірургічні роботи загального призначення використовуються для постійного розширення діапазону малоінвазивних хірургічних процедур. Однак ризики, пов’язані з використанням роботів для цих процедур, не були повністю оцінені.

Як свідчить декілька нових тем цього року, небезпечність медичних технологій для здоров’я не обмежуються лише невідкладною допомогою:

  • Погіршення роботи процесу стерилізації в амбулаторних закладах, включаючи стоматологічні та медичні кабінети.
  • У пацієнтів котрі проходять процедуру гемодіалізу в домашніх умовах, з використанням центрального венозного катетера, спостерігається тенденція до зростання ймовірності нанести собі великої шкоди .
  • Оточуюче середовище під час домашнього догляду створює унікальні проблеми з кібербезпекою, щодо пристроїв моніторингу пацієнтів, які надають захищену медичну інформацію.

Також в звіті цього року представлений більш глобальний погляд на управління тривожністю лікарів. Зосередивши увагу на когнітивному навантаженні, що є результатом суми всіх тривог, сповіщень та інших повідомлень, з якими щодня стикаються лікарі.

Дві інші теми стосуються того, яким чином краще сконфігурувати електронні медичні картки, щоб більш повно реалізувати їх потенціал для запобігання медичних помилок і підвищення безпеки пацієнтів.

Також детально описується проблема того, як вихід з ладу навіть простих компонентів складного медичного обладнання може мати руйнівні наслідки.

Завантажити звіт: Top 10 Health Technology Hazards for 2020


Залишити коментар


logo_MC_dark

___________________________________

Аналіз, експертиза, консалтинг, проектування, будівництво, оснащення та реконцепція медичних закладів у приватному та державному сегменті, відповідно до українських та міжнародних стандартів.

Підписка на новини

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ЕКСПЕРТНО-АНАЛІТИЧНИЙ ЦЕНТР «МЕДИЧНИЙ КОНСТРУКТОР» (код ЄДРПОУ: 43594300) Copyright by MEDICAL CONSTRUCTOR© 2020. All rights reserved.