МЕДИЧНІ ВІДХОДИ COVID-19

COVID-19.png

Наша ціль – це безкомпромісність в сфері відповідальності за безпеку умов праці та захист навколишнього середовища від впливу небезпечних медичних відходів.

МЕДИЧНИЙ КОНСТРУКТОР ставить перед собою завдання по визначенню ключових проблем та впровадження високих стандартів управління медичними відходами на засадах міжнародного досвіду. Для цього ми працюємо над розробкою і впровадженням рішень, які доповнюють інфраструктуру медичного закладу в сфері управління медичними відходами та твердими відходами інфікованими COVID-19.

Пропонуємо медичними закладам, органам місцевого самоврядування для ознайомлення і використання наступні інформаційні матеріали:

Часті запитання (FAQ)про утилізацію відходів інфікованих вірусом 2019-nCoV

 09.03.2020  Інститут медичних відходів (HWI) спільно з американським центром контролю та профілактики захворювань (CDC) розробив цей FAQ, щоб надати інформацію про медичні та інші відходи  коронавірусної хвороби 2019 (COVID-19).

Примітка МК: Врахуйте, що відповіді приведені нижче, поширювались для американських медичних установ та служб. Зважаючи на відсутність в Україні належної інфраструктури та успішної практики поводження з медичними відходами, існує потреба у підвищеній увазі та контролю до організації збирання/сортування/знешкодження/вивезення і утилізації медичних відходів в умовах пандемії COVID-19.


 Як слід поводитись з побутовими відходами, які надходять із будинку, де хворий на COVID-19?

 На основі обговорень з CDC відходами з домогосподарств можна поводитись так, як зазвичай це стосується грипу. Ніяких спеціальних запобіжних заходів не потрібно. (МК: тобто достатньо нормальних методів дезінфекції)

 Як слід поводитися з відходами, які надходять з офісу чи торгової точки, де був виявлений хворий на COVID-19?
 Відходами комерційних підприємств та підприємств роздрібної торгівлі можна поводитись так, як вони зазвичай є, якщо немає додаткових розпоряджень місцевим управлінням охорони здоров’я. (МК: рекомендуємо такі відходи завантажувати в окремий міцний мішок та щільно зв’язати перед відправкою до твердих побутових відходів. Це ж саме стосується засобів індивідуального захисту, що використовуються в офісі чи торговій точці, однак подбайте про безпеку особи відповідальної за збір відходів. )

 Як слід поводитися з медичними відходами від COVID-19?

 Настанова американської адміністрації з охорони праці і здоров’я (OSHA) щодо поводження з відходами ґрунтується на визначенні CDC про те, що вірус COVID-19 не є інфекційною речовиною категорії А та згідно зі списком DOT/CDC; вважається інфекційною речовиною категорії B, яка після викидання вважається регульованими медичними відходами.
 OSHA заявляє, що працівники та роботодавці повинні керувати відходами, зараженими вірусом COVID-19, як і іншими медичними відходи. OSHA також заявляє, що працівники використовують відповідний інженерний та адміністративний контроль, безпечну практику роботи та ЗІЗ, наприклад захисні від проколів рукавички та захист обличчя / очей, для запобігання впливу медичних відходів на працівників, включаючи гострі та інші предмети, які можуть спричинити травми чи опромінення. до інфекційних матеріалів.

 Чи слід складати в червоні мішки контейнери гострих виробів (одноразові та багаторазові) від COVID-19?

 HWI рекомендує використовувати контейнери одноразового використання для пацієнтів із COVID-19.
 Хоча нормативно-правові акти не вимагають, щоб багаторазові контейнери для гострих предметів поміщались у червоні мішки, деякі компанії з переробки медичних відходів прийняли такі процедури. Таким чином, медичні установи повинні звернутись до свого постачальника послуг з вивезення/переробки медичних відходів щодо наявності спеціальних інструкцій. Інструкції для одноразових контейнерів слідують стандартним протоколам закриття, перепакування та доставки для обробки та утилізації.

 Чи слід складати засоби індивідуального захисту (ЗІЗ) від COVID-19 у червоні мішки? А як щодо загальних відходів пацієнтів, таких як використаний текстиль і тканини?

 Тільки сильно забруднені ЗІЗ слід поміщати в червоні мішки. Сміття пацієнта, як використані тканини, можна викидати у звичайне сміття (тверді побутові відходи), якщо інше не встановлено місцевим управлінням охорони здоров’я.

 Чи потрібно докласти спеціальних зусиль для дезінфекції поверхонь від COVID-19?

 Вірус легко може бути знищений миючими та дезінфікуючими засобами при регулярній температурі, що використовується для прання. Для отримання конкретного списку затверджених продуктів, зверніться до списку зареєстрованих антибактеріальних препаратів EPA для використання проти нового коронавірусу SARS-CoV-2, що є причиною COVID-19. Дивіться посилання //www.epa.gov/sites/production/files/2020-03/documents/sars-cov-2-list_03-03-2020.pdf  та //www.cdc.gov/coronavirus/2019-ncov/community/organizations/cleaning-disinfection.html

 Чи потрібно відходи пацієнтів із COVID-19 відокремлювати від інших інфекційних відходів?

 Хоча це не вимагається, HWI рекомендує ідентифікувати відходи COVID-19 саме для захисту своїх працівників у випадку, якщо мішок з якоїсь причини потрібно відкрити. Майте на увазі, що компанії, що займаються відходами в галузі охорони здоров’я, можуть протягом цього часу прийняти спеціальні положення, специфічні для їхніх компаній та безпеки їх працівників. Найкраще протягом цього часу часто звертатися до компанії з переробки відходів.
 Посилання:
 • //www.osha.gov/SLTC/covid-19/
 • //www.cdc.gov/coronavirus/2019-ncov/index.html
 • //www.cdc.gov/infectioncontrol/guidelines/environmental/background/medicalwaste.html
 • //www.cdc.gov/infectioncontrol/guidelines/environmental/index.html
 Застереження: Інформація про COVID-19 все ще збирається, тому ці відповіді на найпоширеніші запитання можуть змінюватися.

Оновленні рекомендації за посиланням //www.cdc.gov/coronavirus/2019-ncov/infection-control/control-recommendations.html 
 
 УВАГА!: ІНФОРМАЦІЯ ВИКЛАДЕНА ВИЩЕ НОСИТЬ ІНФОРМАЦІНИЙ ХАРАКТЕР І НЕ ІНСТРУКЦІЄЮ ДО ДІЙ. ОЗНАЙОМТЕСЬ З НАЦІОНАЛЬНИМИ ТА МІСЦЕВМИ НОРМАМИ І ПРАВИЛАМИ ПОВОДЖЕННЯ З МЕДИЧНИМИ ВІДХОДАМИ ТА ПЕРЕВІРТЕ ЧИ НЕ БУЛО ОКРЕМИХ ПРОТОКОЛІВ ДЛЯ ВІДХОДІВ З 2019-nCoV. 


Залишити коментар


logo_MC_dark

___________________________________

Аналіз, експертиза, консалтинг, проектування, будівництво, оснащення та реконцепція медичних закладів у приватному та державному сегменті, відповідно до українських та міжнародних стандартів.

Підписка на новини

Copyright by MEDICAL CONSTRUCTOR© 2016. All rights reserved.