Відео з американського зоопарку транслюють пацієнтам лікарень Великої Британії

1-2.jpg

Лікарня “Челсі та Вестмінстер” першими в Європі транслювали кадри із зоопарку Сан-Дієго для дітей опікового відділення

Лікарня “Челсі та Вестмінстер” – перша лікарня в Європі, яка розпочала транслювати передачу Zoo Kids у партнерстві з ” San Diego Zoo Global” та благодійною установою “CW +”.

San Diego Zoo Kids – інноваційний телевізійний пригодницький канал, який пропонує навчальні, розважальні історії про тварин прямо із зоопарку Сан-Дієго в Каліфорнії.

Нова цифрова програма, яка підтримується установою «CW +» дозволяє дітям та їхнім сім’ям, які перебувають в педіатричному відділенні опіків, віртуально познайомитися зі світом тварин, зоопарками та морськими істотами з коментарями від фахівців по догляду за тваринами.

Спочатку дана передача була розроблена для педіатричних відділень лікарень по всій території США. Канал виявився настільки успішним, що тепер він виходить на міжнародний ринок, і лікарня “Челсі та Вестмінстер” першими в Європі представили його своїм пацієнтам.

Трістан Хокінс, директор «CW +» з розвитку навколишнього середовища для пацієнтів, сказав: «Ми раді бути першою лікарнею в Європі, яка транслює цей інноваційний канал безпосередньо нашим пацієнтам. З нашого досвіду ми знаємо, що цифрові матеріали, такі як трансляція тваринного світу, можуть позитивно впливати на дітей, відволікаючи увагу від неприємного лікування».

Перший в Європі телеканал, який був спочатку запущений для пацієнтів в США

Спеціально було розроблено міжнародну версію «San Diego Zoo Global». На каналі представлені захоплюючі відеоматеріали про тварин в режимі реального часу, а також інтерв’ю з доглядальниками та вченими з інституту природоохоронних досліджень. Різноманітні акредитовані зоопарки, сафарі-парки, акваріуми та заповідники з усього світу також можна побачити на каналі.

Канал, що транслюється цілодобово, в даний період містить понад 40 годин контенту, який буде радувати дітей і їх сім’ї під час очікування в лікарні.

«Ми вдячні зоопарку Сан-Дієго. Завдяки позитивним емоціям дітей, лікування стає більш ефективним», – сказала Дебра Еріксон, директор з комунікацій в «San Diego Zoo Global».
«Батьки та опікуни вважають, що канал не тільки заспокоює дітей, але і робить їх біль щасливими. Ми дуже раді, що змогли донести цілющі властивості каналу до дітей».

Чарлі Томлінсон, менеджер «Mars Ward» додав: «З тих пір, як канал був встановлений кілька тижнів тому, він дуже допоміг розважити дітей, поки вони перебували на лікуванні. Вони люблять спостерігати за тваринами, і часто, коли ви проходите повз зони очікування, ви бачите, що вони повністю сфокусовані на екрані – батьки теж! Наявність цього відволікаючого чинника дійсно допомагає відвернути їхню увагу від будь-якої тривоги, яку вони можуть відчувати під час лікування, навіть хоча б на короткий час, що в свою чергу допомагає всій родині відчувати себе комфортно».

Після успіху інсталяції «Zoo Kids» в лікарні, «CW +» планує встановити більше каналів в лікарні «Челсі та Вестмінстер» та в західних регіонах країни.

Матеріал був взятий з Building Better Healthcare.

 

logo_MC_dark

___________________________________

Аналіз, експертиза, консалтинг, проектування, будівництво, оснащення та реконцепція медичних закладів у приватному та державному сегменті, відповідно до українських та міжнародних стандартів.

Підписка на новини

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ЕКСПЕРТНО-АНАЛІТИЧНИЙ ЦЕНТР «МЕДИЧНИЙ КОНСТРУКТОР» (код ЄДРПОУ: 43594300) Copyright by MEDICAL CONSTRUCTOR© 2020. All rights reserved.