ФОТО-ТУР: Лондонська лікарня для тварин

alma-nac-london-animal-hospital-interiors_dezeen_2364_hero-1200x675.jpg

Автор: Кеті де Клее

Архітектурна студія «Alma-nac» побудувала цілодобову лікарню швидкої допомоги для домашніх тварин, яка має окремі зони для котів і собак.

Перша свого роду лікарня в столиці Великобританії, Лондонська лікарня для тварин (ЛЛТ) призначена для забезпечення найкращого догляду за хворими тваринами і створення спокійної атмосфери для власників і персоналу.

Лікарня надає всі послуги з ветеринарної практики, від звичайних консультації, до спеціалізованих операцій. Дана лікарня містить операційну, ізолятор, рентгенівські апарати і комп’ютерний томограф.

alma-nac-london-animal-hospital-interiors_dezeen_2364_col_1
alma-nac-london-animal-hospital-interiors_dezeen_2364_col_2
alma-nac-london-animal-hospital-interiors_dezeen_2364_col_7
alma-nac-london-animal-hospital-interiors_dezeen_2364_col_15
alma-nac-london-animal-hospital-interiors_dezeen_2364_col_10
alma-nac-london-animal-hospital-interiors_dezeen_2364_col_3
alma-nac-london-animal-hospital-interiors_dezeen_2364_col_8
alma-nac-london-animal-hospital-interiors_dezeen_2364_col_12
alma-nac-london-animal-hospital-interiors_dezeen_2364_col_13
alma-nac-london-animal-hospital-interiors_dezeen_2364_col_14
LondonAnimal-Hosp4
alma-nac-london-animal-hospital-interiors_dezeen_2364_plan_axonometric
alma-nac-london-animal-hospital-interiors_dezeen_2364_plan

 

Будь-якого домашнього улюбленця можна лікувати в ЛЛТ, але компанія «Alma-nac» вирішила зосередитися на одвічній конкуренції між кішками та собаками, щоб внести деяку безтурботність в дизайн і забезпечити комфорт для найпопулярніших домашніх тварин у Великобританії.

Даний дизайн можна спостерігати в схемах, дизайнерських меблях, грайливих вивісках та на лавках з написами «Будь ласка, тільки для котів».

Наприклад, зона прийому ділиться на зону для котів, в якій розташовані спеціальні меблі з підлокітниками, де власники можуть закріпити свої корзини для котів, і зону для собак, де меблі та сидіння мають великий відкритий доступ.

«Меблі були розроблені в грайливій формі, щоб створити відчуття комфорту», пояснив Кріс Брайант, директор «Alma-nac».

Планування цієї зони, відповідає доктрині «Fear Free» по догляду за тваринами, яка дає кішкам і собакам чіткі, окремі маршрути в кімнати для консультацій і палати. Кімната консультацій для котів, має ігровий майданчик у формі коробки. Його було створено спеціально для лякливих пацієнтів, щоб відволікти увагу тварини.

Загальний план лікарні складається з трьох секцій. Перша секція – це зона прийому та очікування, друга – для лікування тварин, а третя – для персоналу. У зоні для персоналу є загальна кімната, кухня, душ і спальне місце для ночівлі.

Інтер’єр призначений для того, щоб відчувати себе комфортно та задовольняти всі клінічні потреби. Всі меблі були виготовлені на замовлення компанією «Alma-nac», а внутрішня і зовнішня обробка приміщень виконана в яскраво блакитних тонах, з білими стінами та фанерою.

Дах будівлі обрамлений залізними балками з потрійним склом, це дозволяє зменшити шум, що створюють пацієнти.

«Ми хотіли створити розслаблюючу і гостинну атмосферу для персоналу, власників і домашніх тварин. Тому ми використовували матеріали і кольорові палітри, які зазвичай не асоціюються з медичними установами», – сказав Брайант.

Простора площа і одноповерхове планування дозволяє домашнім тваринам швидко і спокійно переміщатися з операційних в ізолятори для відновлення. Компанія «Alma-nac» вважає за краще не використовувати металеві грати в ізоляторах, замість них, там розташовані скляні двері.

Особливу увагу було приділено організації потоків пов’язаних із наданням невідкладної допомоги. Метою було те, щоб даний процес не заважав та не пересікався з іншими тваринами, які находяться в лікарні.

Сталий розвиток також було важливим фактором. Дах використовується для збору дощової води, в той час як сонячні панелі сприяють енергопостачанню для всієї будівлі.

Проектна інформація:
• Замовник: Лондонська лікарня для тварин
• Архітектор: Архітектурна студія «Alma-nac»
• Площа: 435 кв.м.
• Бюджет: £550,000
• Інженерія Компанія: «Constant_sd»


Залишити коментар


logo_MC_dark

___________________________________

Аналіз, експертиза, консалтинг, проектування, будівництво, оснащення та реконцепція медичних закладів у приватному та державному сегменті, відповідно до українських та міжнародних стандартів.

Підписка на новини

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ЕКСПЕРТНО-АНАЛІТИЧНИЙ ЦЕНТР «МЕДИЧНИЙ КОНСТРУКТОР» (код ЄДРПОУ: 43594300) Copyright by MEDICAL CONSTRUCTOR© 2020. All rights reserved.