Система навігації для лікарень “зменшує агресію на 50 відсотків”

1-1.jpg

Автор: Алін Гріффітс |Фото: Саймон Тернер

Було встановлено, що дизайн оновленого відділення невідкладної допомоги, який був розроблений Лондонською студією PearsonLloyd, зменшує агресію у пацієнтів на 50%.

Даний проект був перевірений в лікарні  Лондона та Саутгемптону, а директор компанії PearsonLloyd Том Ллойд сказав, що результати були надзвичайно позитивними: “Ми були шоковані тим фактом, що на 50% зменшилися агресивні інциденти”.

“Чомусь відділення невідкладної допомоги люди сприймають як місце, де мають право розлютитися і почати кричати”, – сказав Ллойд. “Ми гадали, якщо ми певним чином створимо заспокійливий простір та надамо йому більш привітної атмосфери, буде менше ймовірності випадків насильства”.

У відповідь на запит Ради дизайну та Департаменту охорони здоров’я, компанія PearsonLloyd зібрала багатодисциплінарну команду, яка включає психоаналітиків, дизайнерів, консультантів з питань науково-дослідної роботи та соціологів, щоб визначити основні причини, через які пацієнти достатньо збуджуються, щоб фізично чи словесно ображати персонал лікарні.

“Причина, яка призводить до гніву, – це лише брак знань і нерозуміння того, як все працює”, – пояснив Ллойд. “Це спричинено тим, що пацієнти не розуміють клінічної мови чи процесів лікарні”.

Рішення, яке ми запропонували, це розмістити ключову інформацію у зонах очікування і консультаційних зонах, щоб пацієнти постійно знали, де вони знаходяться і скільки часу може зайняти кожна процедура.

Карта процесів

Карта процесів, яка знаходиться в залі очікування, інформує пацієнтів, які надходять до приймального відділення, про наступні етапи: процес реєстрації, оцінка пацієнта, лікування та наступні етапи, які доповнюються листівкою з більш детальною інформацією.

Панель навігації

Вертикальні панелі, які розташовані по всьому відділу, пояснюють дії, які відбуваються в кожному приміщенні.

На моніторах відображається оперативна інформація про те, наскільки завантажений відділ і прогнозований час очікування. Розробники запропонували мобільний додаток, який би міг направляти пацієнтів в найближчі відділення невідкладної допомоги, з найкоротшим часом очікування.

«Мова йде про звичайне надання інформації пацієнтам, і це звучить так просто, але ми хотіли створити щось дешеве і просте, тому що, якби ми створювали ідеальний зал очікування, з чудовими стільцями, фурнітурою та чудовим освітленням, то шанси на те, що це все можна буде застосувати у будь-якій лікарні, мізерні”, пояснив Ллойд.

«Ми хотіли систему, яку можна було б модернізувати при високій швидкості і дуже низьких витратах та використовувати її практично в будь-якому департаменті країни».

Друга частина пропозиції – це програма, яка заохочує персонал реєструвати випадки зловживань цільового графіку, в спеціально розробленій таблиці, щоб вони могли бути доведені до відома керівництва та було визначено тенденції, які могли б полегшити процедурні зміни.

Компанія PearsonLloyd також розробила набір керівних принципів, які дозволяють впроваджувати систему в будь-яку існуючу лікарню і надають рекомендації для архітекторів і дизайнерів інтер’єру, які розробляють нові медичні установи.

 


Залишити коментар


logo_MC_dark

___________________________________

Аналіз, експертиза, консалтинг, проектування, будівництво, оснащення та реконцепція медичних закладів у приватному та державному сегменті, відповідно до українських та міжнародних стандартів.

Підписка на новини

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ЕКСПЕРТНО-АНАЛІТИЧНИЙ ЦЕНТР «МЕДИЧНИЙ КОНСТРУКТОР» (код ЄДРПОУ: 43594300) Copyright by MEDICAL CONSTRUCTOR© 2020. All rights reserved.