Дайджест новин за 08 – 14 липня

новини.jpg

Олексій Чернишов проінспектував виконання ремонту лікарні в м. Бориспіль

п

8 липня Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов відвідав з робочим візитом Бориспільську багатопрофільну лікарню інтенсивного лікування та перевірив готовність об’єкта до відкриття. На даний час роботи в інфекційному відділені завершені на 96%, в лікувальному корпусі – на 84%.

Передбачено блок інтенсивної терапії, ендоскопічний кабінет, процедурна, які будуть оснащені всіма необхідними наборами інструментів для надання невідкладної допомоги. Заплановано створити запас медикаментів та медичного інвентаря для надання допомоги при надзвичайних ситуаціях. Джерело.

У Луцьку біля лабораторії виявили медичні відходи

п

У Луцьку муніципали зафіксували факт неналежного утримання прилеглої території біля медичної лабораторії на вулиці Підгаєцькій, 13. Інформують, що інспектор виявив засмічення території медичного закладу використаними медичними засобами (бахілами, шприцами, рукавицями), нескошену траву на власній та на прилеглій території, а також надпис з рекламою наркотичних засобів на фасаді лабораторії. Джерело.

Продовженням історії стало заперечення Волинського обласного лабораторного центру про те, що на території вірусологічної лабораторії у Луцьку знаходилися медичні відходи, зокрема – використані маски, рукавиці, шприци. Аргументують тим, що за цією адресою знаходиться не лише вірусологічна лабораторія ДУ «Волинський ОЛЦ МОЗ України». Частину приміщень та території займає лабораторія Держекоінспекції у Волинській області, ще частина приміщень є закинутими і ніким не використовуються. У лабораторії заявляють, саме в цих закинутих приміщеннях і виявили медичні відходи. Джерело.

У семи найбільших річках Європи виявили маски та рукавиці

р

Медичні відходи не тільки забруднюють природу, а й можуть стати новим джерелом поширення інфекції. Фахівці пов’язують забруднення з коронавірусом, повідомила представниця Фонду з моніторингу водних ресурсів Tara Ocean Рома Хетінгер. Про це в неділю, 12 липня, вона повідомила в ефірі радіостанції France Inter. Експерт не уточнила, про які водойми йдеться, однак відомо, що фонд досліджує такі річки, як Темза, Ельба, Рейн, Сена, Ебро, Рона, Тибр, Гаронна і Луара. Більш детально дивитись у посиланні.

Підготовка чіткого плану реалізації об’єктів «Великого будівництва» на наступний рік

р

Президент Володимир Зеленський наголосив на необхідності підготовки чіткого переліку та плану реалізації об’єктів, які розширять програму «Велике будівництво» в наступному році – зокрема, це театри, музейні комплекси тощо, – щоб уже зараз відповідальні міністерства та облдержадміністрації запланували виділення на це коштів.

За їхнє будівництво відповідають місцеві адміністрації разом з Міністерством розвитку громад та територій України. Ще 5,3 млрд грн виділено на придбання необхідного медичного обладнання, яке буде централізовано закуплено Міністерством охорони здоров’я. Джерело.

Уряд визначив умови фінансування для створення приймальних відділень в опорних лікарнях

к

8 липня на засіданні Уряду прийнято постанову, якою затверджено умови фінансування реалізації проектів з будівництва (реконструкції, капітального ремонту) приймальних відділень в опорних закладах охорони здоров’я у госпітальних округах, проект якої було розроблено Міністерством розвитку громад та територій України.

З метою обладнання приймальних відділень в опорних лікарнях, зокрема, в закладах, визначених для госпіталізації пацієнтів з гострою респіраторною хворобою СОVID-19, необхідно виділити кошти з фонду боротьби з гострою респіраторною хворобою СОVID-19 в обсязі 1 млрд 680 млн грн. Детальніше дивитись за посиланням.

Київщина та Херсонщина: Велике будівництво

п

«Найближчим часом очікуємо перерозподіл коштів з державного бюджету для завершення модернізації приймальних відділень. Передбачена реалізація 12 проєктів на загальну суму 450 557,516 тис. грн (в тому числі проведення будівельних робіт на суму 214 436,528 тис. грн, устаткування та обладнання – 236 120,988 тис. грн). Учасники наради обговорили питання фінансування на реалізацію проєктів з державного, місцевих бюджетів та їх обсяги. Плани щодо завершення реалізації усіх проєктів до визначеної Урядом дати в жовтні 2020 року. Деталі за посиланням.

Cтaли вiдoмi пoпepeднi пepeмoжцi aукцioнiв з peкoнcтpукцiї пpиймaльниx вiддiлeнь в п’яти oпopниx лiкapняx Xepcoнcькoї oблacтi, пpoвeдeниx Дeпapтaмeнтoм poзвитку тepитopiй облдepжaдмiнicтpaцiї. Iнфopмaцiю пpo ниx 6 липня oпpилюднили нa пopтaлi публiчниx зaкупiвeль «Пpoзoppo».

Нaйбiльшe oxoчиx зaпpoпoнувaли взятиcя зa peкoнcтpукцiю чacтини будiвлi з пpибудoвoю пpиймaльнoгo вiддiлeння eкcтpeнoї мeдичнoї дoпoмoги в Cкaдoвcькiй цeнтpaльнiй paйoннiй лiкapнi. З-пoмiж ceми учacникiв aукцioну нaйнижчу вapтicть poбiт зaпpoпoнувaлo TOB «Мeгaбуд-БK» з ceлa Coнячнe, poзтaшoвaнoгo пiд Kpoпивницьким – 8,66 млн гpн з ПДB. Пpи oчiкувaнiй вapтocтi poбiт мaйжe в 10,5 млн гpн. Джерело.

Без лікарень, а вже – з корупцією: Пологівський район

п

Раділи будівництву 2 нових медичних амбулаторій, але не довго. Така історія трапилася у Пологівському районі. На території двох сільських рад у 2019-му розпочали масштабне будівництво нових медичних закладів за державним проектом. Роботи швидко стартували і так само швидко зупинилися.

Підрядна організація на контакт не йде, мовчать і замовники робіт в Запорізькій облдержадміністрації. Як виявилося, в історії з будівництвом амбулаторій не обійшлося без корупційних схем, коли вартість робіт завищувалась, кошти перераховували “своїм” фірмам, а різницю — розподіляли між усіма учасниками. Джерело.


Залишити коментар


logo_MC_dark

___________________________________

Аналіз, експертиза, консалтинг, проектування, будівництво, оснащення та реконцепція медичних закладів у приватному та державному сегменті, відповідно до українських та міжнародних стандартів.

Підписка на новини

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ЕКСПЕРТНО-АНАЛІТИЧНИЙ ЦЕНТР «МЕДИЧНИЙ КОНСТРУКТОР» (код ЄДРПОУ: 43594300) Copyright by MEDICAL CONSTRUCTOR© 2020. All rights reserved.