ФОТО-ТУР: Дитяча лікарня Мічигану

Без-названия-1.jpg

ОПИС ПРОЕКТУ

Новий амбулаторний лікарняний центр у Детройті є частиною розширеної регіональної стратегії Медичного центру Детройта та Дитячої лікарні Мічигану. Стратегія полягає в тому, щоб спочатку побудувати лікарню без загальної кількості ліжок, а потім, на другому етапі почати додавати відділення невідкладної допомоги. Перший етап – це великий триповерховий центр, в якому є служби невідкладної допомоги, хірургії, діагностики, амбулаторії та спеціалізовані служби. Починаючи з зовнішнього дизайну і закінчуючи плануванням та дизайном інтер’єру, суть полягає в тому, щоб зробити лікарню гостинною, як для батьків, так і для дітей. Лікарня надає широкий спектр амбулаторних послуг, відділення якого займає досить невеликий простір. Колір, освітлення та всі елементи дизайну відповідають концепції доказового дизайну для медичних закладів.

Без названия
Без названия (2)
Без названия (3)
Без названия (4)
Без названия (5)
Без названия (7)
Без названия (6)

Можливо, найцікавішим у процесі розроблення проекту було використання принципів «Lean Design» через виробничу систему Virginia Mason та створення повномасштабних макетів всіх поверхів. В результаті розробки проекту за принципом Lean загальна площа будівлі зменшилася на 15%. Дизайн приміщень та їх кількість розробляли та вдосконалювали за допомогою макетів, а не за допомогою традиційних малюнків та ескізів. Залучення персоналу / лікарів в процес фізичного будівництва приміщення та використання макетів продемонструвало переваги завдяки генерації ідей і досягнення консенсусу щодо операційних поліпшень, що зазвичай неможливо досягти за допомогою традиційних методів. 

Деталі проекту:

НАЗВА ПРОЕКТУ – Дитяча лікарня Мічигану

АРХІТЕКТОР – Harley Ellis Devereaux (HED)

ПЛОЩА – 6000 кв.м.

ОПИС ПРОЕКТУ НАДАНО – HED Communications

ВАРТІСТЬ – $21,000,000

МІСЦЕЗНАХОДЖЕННЯ – Трой , Мічиган

КЛІЄНТ / ВЛАСНИК – Детройтський медичний центр

ВИД – Нове будівництво

ЗАВЕРШЕНЕ БУДІВНИЦТВО – 2016 р.


Залишити коментар


logo_MC_dark

___________________________________

Аналіз, експертиза, консалтинг, проектування, будівництво, оснащення та реконцепція медичних закладів у приватному та державному сегменті, відповідно до українських та міжнародних стандартів.

Підписка на новини

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ЕКСПЕРТНО-АНАЛІТИЧНИЙ ЦЕНТР «МЕДИЧНИЙ КОНСТРУКТОР» (код ЄДРПОУ: 43594300) Copyright by MEDICAL CONSTRUCTOR© 2020. All rights reserved.