Можна будувати: позитивний звіт щодо однієї з міських лікарень Київської області

-2-1200x675.png

Сьогодні ЕКСПЕРТНО-АНАЛІТИЧНИЙ ЦЕНТР «МЕДИЧНИЙ КОНСТРУКТОР» отримав ще один позитивний експертний звіт щодо проектної документації на будівництво!

Цього разу за проектом «Реконструкція приміщення під розміщення стаціонарної ангіографічної системи в міській лікарні».

Відповідно до проектної документації передбачається здійснення наступного:

  • Влаштування приміщень рентген-операційного відділення з медико-технологічними характеристиками (рентген-операційна з ангіографом, палата інтенсивної терапії, наркозна, пультова, приміщення сервісного та адміністративного призначення, соціальної інфраструктури та загального користування).
  • Реконструкція мереж: електропостачання, водопостачання, каналізації, опалення, вентиляції, кондиціонування, медичного газопостачання та систем протипожежного захисту.
  • Влаштування біологічного захисту від рентгенівського випромінювання ангіографічної системи.
 

Нагадаємо, що метою створення відділення є зменшення інвалідізації та смертності населення міста та 14 районів у радіусі 70 – 100 км від серцево – судинних захворювань. Надання екстреної та планової високоспеціалізованої допомоги при ІХС, гострому коронарному синдромі, гострому порушенні мозкового кровообігу, неврології на до госпітальному та поліклінічному етапах, яка працює в цілодобовому режимі та профілактика розвитку останніх.

Для кращого сприйняття масштабу проекту ми залишаємо частину 3D-візуалізації. Ще раз вітаємо нашу команду з успішним етапом в реалізації проекту. Наступні новини будуть з діючого будівництва в Білоцерківській міській лікарні № 2!

 

бц 4
бц 1
бц 6
бц 8
бц 10
бц 2

Залишити коментар


logo_MC_dark

___________________________________

Аналіз, експертиза, консалтинг, проектування, будівництво, оснащення та реконцепція медичних закладів у приватному та державному сегменті, відповідно до українських та міжнародних стандартів.

Підписка на новини

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ЕКСПЕРТНО-АНАЛІТИЧНИЙ ЦЕНТР «МЕДИЧНИЙ КОНСТРУКТОР» (код ЄДРПОУ: 43594300) Copyright by MEDICAL CONSTRUCTOR© 2020. All rights reserved.