ФОТО-ТУР: Дитячий медичний центр Цинциннаті, стаціонарний заклад психічного здоров’я

cchmc-college-hill-rendering-1_1024xx1436-808-50-0.png

Автор – Трейсі Уокер

Дитячий медичний центр Цинциннаті, штат Огайо, розширює послуги з охорони психічного здоров’я для дітей та підлітків. Нова п’ятиповерхова будівля площею 14 864 квадратних метрів, яка в даний час будується на території їх кампусу в міському районі Коледж-Хілл.

Дизайн цього об’єкта дав можливість переосмислити набір терапевтичних оформлень дизайну, відомих як середовище. Це місця, де пацієнти проводять більшу частину свого часу, беручи участь у груповій терапії, масових заходах та інших лікувальних терапіях. На дизайн будівлі вплинуло розташування і різноманітність навколишнього середовища, а також їх роль в якості загальних ресурсів і місць призначення. Дизайн підкреслює змістовне середовище, яке імітує пересування протягом дня, наприклад зміну занять у школі. Простори в лікарні включають в себе ряд відволікаючих факторів. Вбудовані лавки і затишні куточки надають пацієнтам комфортний відпочинок в кімнатах.

Приватні палати пацієнта знаходяться у “спальних крилах”, розподілених по кожному блоку. Палата для пацієнта  може закриватися на ключ протягом дня, оскільки пацієнти беруть участь у груповій терапії, масових заходах та інших терапіях по всій площі лікарні.

Ще однією метою проекту було створення більш прозорого середовища. Нова будівля буде включати в себе більшу кількість загальних просторів за межами палат, що наддасть родинам більше можливостей для підтримки дітей під час лікування. Сім’ї також зможуть отримати підтримку через сімейний ресурсний центр та кафе.

exteriorcincy
cchmc-college-hill-rendering-1_1024xx1436-808-50-0
lobbycincy
cincy
dayroomcincy
inpatientcincy
arthterapycincy
завантаження

Дихроїчне скло на зовнішньому фасаді та у вестибюлі,  додає відчуття прозорості, викликає цікавість, інтерес та відчуття чогось нового при кожному відвідуванні. Нова зона прийому пацієнтів підвищить зручність, створивши пацієнтам центральне місце для отримання первинної медичної оцінки та консультації перед  прийомом до лікарні. В зоні прийому пацієнта знаходиться загальний вхід, вхід для маломобільних груп населення та зона сімейного очікування.

Будівля матиме біофільний вид, включаючи природні матеріали. Закруглені краї, достатня кількість сонячного світла, види на пейзаж – усе це допоможе відвідувачам почуватися комфортно всередині будівлі.

 

Проектна інформація:

Назва установи: Дитячий медичний центр Цинциннаті, стаціонарний заклад поведінкового здоров’я.

Розташування: Цинциннаті, Огайо

Очікувана дата завершення: кінець 2023 р

Власник: Медичний центр дитячої лікарні Цинциннаті

Загальна площа забудови: 14 864 кв.м.

Загальна вартість проекту: 99 мільйонів доларів.

Архітектурне бюро: GBBN

Дизайн інтер’єру: GBBN

Генеральний підрядник: Messer Construction

Навігація, мистецтво і графіка: Kolar Design

Архітектурна підтримка: WA Architects

Будівельник: Messer Construction

Інженери: Schaefer & JCA (structural); CMTA (MEP); Bayer Becker (civil)

Технологія: Motz Engineering

Освітлення: AEI и Pivotal

Ландшафт: The Kleingers Group

Медичне обладнання: Walsh Consulting Group


Залишити коментар


logo_MC_dark

___________________________________

Аналіз, експертиза, консалтинг, проектування, будівництво, оснащення та реконцепція медичних закладів у приватному та державному сегменті, відповідно до українських та міжнародних стандартів.

Підписка на новини

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ЕКСПЕРТНО-АНАЛІТИЧНИЙ ЦЕНТР «МЕДИЧНИЙ КОНСТРУКТОР» (код ЄДРПОУ: 43594300) Copyright by MEDICAL CONSTRUCTOR© 2020. All rights reserved.