Центр інтервенційної підтримки лікарні Penn Medicine

Interventional-Support-Center.jpg

Автор – Енн ДіНардо, виконавчий редактор

Центральні стерилізаційні відділення (ЦСВ), де очищають, дезінфікують та запаковують хірургічні інструменти та матеріали для майбутніх процедур, часто переносяться у підвали чи інші технічні зони. Дане розташування відділення не має прямого зв’язку з зонами лікування пацієнтів, та не завжди може розширюватися, щоб пристосувати до майбутніх змін у обладнанні або потреб у зберіганні, – каже Бренда Буш-Молін, віце-президент з питань будівель світового сектору охорони здоров’я компанії Stantec (Чикаго).

Згодом ці відділення скорочуються, а персонал в кінцевому рахунку працює в менш ідеальних умовах. Інший сценарій такий, що керівництво лікарні буде шукати інші місця для розширення відділення, що може привести до того, що центральні стерилізаційні відділення будуть розкидані по різних поверхах або навіть по різних будівлях/корпусах. «Ці простори настільки складно розширити, що співробітники просто працюють з тим, що у них є», – говорить Скотт Хафф, директор компанії Stantec (Філадельфія).

Лікарня Penn Medicine прагнула врахувати ці фактори при плануванні своєї нової будівлі площею 140 000 кв.м., що відкривається цієї осені напроти Пенсільванського медичного університету у Філадельфії (ПМУ).  Однак, знадобився би цілий поверх нової  17-поверхової будівлі, щоб задовольнити потреби ЦСВ. Цей факт надихнув керівництво лікарні розглянути можливість створення відділення за межами лікарні. Усвідомивши, що деякі з її уже існуючих будівель також зіткнулися з нестачею місця, лікарня Penn Medicine вирішила побудувати Центр інтервенційної підтримки (ЦІП) площею 9 290 кв.м. , який буде надавати послуги з стерилізації інструментів для декількох місць одночасно, включаючи ПМУ, три амбулаторних установи і майбутню нову лікарню. «Вони вважали, що можуть побудувати кращий простір за межами лікарні  і цим самим поліпшити процес», – говорить Хафф. Компанія Stantec керувала управлінням проектом і проектуванням архітектури, інтер’єру та інженерним забезпеченням проекту.

Новий заклад відкрився у лютому і розміщений у складському приміщенні на південному заході Філадельфії. Кріс Пасторе, керуючий директор ЦІП лікарні Penn Medicine, розповідає, що центр спроектований з одностороннім прямим потоком, при якому використані витратні матеріали прибувають на візках і скануються електронним способом для відстеження перед переміщенням в зону дезактивації, що складається з 14 раковин з трьома відсіками для ультразвукового очищення і дезінфекції. Потім інструменти переміщаються в зону упаковки де розміщено 28 ергономічних робочих місця. Тут співробітники пакують інструменти та поміщають їх в лотки для стерилізації. Лотки зберігаються у 20 закритих відсіках, які працюють як вертикальна карусель, де кожен блок призначений для конкретної лікарні або відділення.  Кожного дня,  опівдні, збираються інструменти та матеріали для процедур, а на наступний день їх пакують на візки, які розміщуються у диспетчерській для прийому місцевою транспортною компанією, яка уклала контракт на цілодобове переміщення поставок між ЦІП та до кожного об’єкта.

1_Receiving_wpeople
decontaminationpenn
3_Clean-Assembly2_wpeople
4_Clean-Assembly_wpeople
5_High-Density-Storage_wpeople
wireshelvingpenn
PennMed-ISC-sterilizers
7_Dispatch-Vestibule_wpeople
8_Air-Handlers
9_Air-Handler-VFD-Array_wpeople
10_Boilers
11_Canteen_wpeople
pennpeople

Пасторе каже, що, хоча держава як і раніше вимагає, щоб біля основних лікувальних приміщень в лікарні,  знаходилась деяка кімната обробки інструментів на місці, але близько 80% матеріалу, який регулярно оброблявся в лікарнях, надходить знову до нової установи ЦІП. «Перенісши наші технологічні операції з традиційного лікарняного приміщення в окрему спеціалізовану установу за межі лікарні, ми можемо підвищити ефективність високоякісним і економічно ефективним способом – при цьому не відстаючи від зростаючого попиту», – розповідає Пасторе.

logo_MC_dark

___________________________________

Аналіз, експертиза, консалтинг, проектування, будівництво, оснащення та реконцепція медичних закладів у приватному та державному сегменті, відповідно до українських та міжнародних стандартів.

Підписка на новини

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ЕКСПЕРТНО-АНАЛІТИЧНИЙ ЦЕНТР «МЕДИЧНИЙ КОНСТРУКТОР» (код ЄДРПОУ: 43594300) Copyright by MEDICAL CONSTRUCTOR© 2020. All rights reserved.