Перше у світі мобільне онкологічне відділення нового покоління

125.jpg

Нова мобільна установа від благодійної організації Hope for Tomorrow дозволить розширити доступ до дистанційного лікування.

Благодійна організація боротьби з раком Hope for Tomorrow запустила ультрасучасне, повністю мобільне медичне онкологічне відділення нового покоління. Це перший у світі інноваційний медичний заклад, покликаний змінити способи надання медичної допомоги.

У рамках унікального партнерства з NHS, пересувне онкологічне відділення відвідуватиме громади, щоб пропонувати широкий спектр послуг, включаючи доступні щоденні консультації, скринінг на рак, освітні програми, а також різноманітні види лікування.

Мобільне відділення буде керуватися фондом Airedale NHS Foundation Trust, щоб допомогти досягти 62-денної мети NHS England по боротьбі з раком, щоб принаймні 85% пацієнтів розпочали перше лікування раку протягом двох місяців після термінового направлення до лікаря.

Дана установа стає альтернативою в роботі порівняно зі стаціонарною лікарнею, а це означає, що пацієнти витрачатимуть значно менше часу на відвідування лікарні.

Відділення укомплектоване штатом експертів з онкології NHS. Цей підрозділ буде вирішувати проблеми щодо здоров’я людей, пропонуючи комплексний варіант лікування для важкодоступних громад.

Даний варіант також дозволить пацієнтам більш широкий вибір того, де їм буде надаватися медична допомога, з меншими витратами часу на відвідування та без шкоди для якості або послідовності лікування.

Використання цифрових інновацій

Відділення, яке розроблене у Великобританії, включає в себе дві оглядові кімнати. Сама конструкція кімнат має гідравлічний привід, що дозволяє кімнати розширюватися з одного боку.

Кожна кімната буде повністю підключена до цифрового обладнання, щоб пацієнти та персонал могли при необхідності віддалено підключатися до основної лікарні.

Прикріплення до шасі вантажного автомобіля означає, що пристрій є повністю мобільним і може легко переміщатися з місця на місце.

Боротьба з відставанням в COVID

Благодійна організація Hope for Tomorrow розробила та запустила своє перше мобільне онкологічне відділення у 2007 році в Челтенхемі.

З тих пір вона постійно розвивала свій автопарк, який до початку 2021 року зріс до 13 одиниць.

В даний час трастам NHS передано в цілому 12 мобільних онкологічних відділень, два відділення залишаються в резерві, що забезпечує мінімальні перерви в обслуговуванні.

Під час кризи COVID-19 було розгорнуто доступні резервні підрозділи для підтримки трастів NHS, де це було можливо, дозволяючи життєво важливим онкологічним службам продовжувати роботу там, де вони інакше були б не в силі.

Благодійна організація також працює над подоланням від відставання в лікуванні пацієнтів, яке виникло за рахунок пандемії. Організація забезпечує можливості проведення лікування далеко від лікарняного середовища та водночас захищає дану вразливу групу пацієнтів від поширення COVID-19.

Тільки у 2020 році у відділеннях лікувались  24 492 пацієнта.

Пацієнт Джон Ренделл проходить лікування у одному з мобільних онкологічних відділень.

Користь для психічного здоров’я

Переміщення онкологічної допомоги ближче до пацієнтів має доведені переваги для їх здоров’я та благополуччя.

У деяких випадках після того, як були проведені початкові консультації та перші сеанси лікування, мобільні онкологічні відділення дозволяють відмовитись від відвідування лікарні для всіх видів лікування пацієнта.

 

А пов’язане з цим скорочення часу в дорозі та часу очікування дозволяє значно покращити якість обслуговування пацієнтів, знизити рівень стресу та занепокоєння.

Тіна Сеймур, виконавчий директор благодійної організації Hope for Tomorrow, сказала: «Цей підрозділ створювався три роки, і результат є свідченням нашої невпинної прихильності до справи – підвищення доступності найважливішої онкологічної допомоги для всіх.

«Організовуючи освітні та допоміжні заняття у громаді, цей підрозділ дозволить персоналу NHS надавати життєво важливу інформацію пацієнтам, наприклад таку як – рекомендації щодо самоперевірки від медсестер-фахівців по догляду за грудьми.

«Можливість для лікарів-урологів проводити сеанси катетеризації для пацієнтів дозволить пацієнтам витрачати значно менше часу на відвідування лікарень.

Вона додала: «Потреба у більшій кількості подібних послуг цілком очевидна і відображається в зростаючій взаємодії, яку ми спостерігаємо з іншими ключовими організаціями.

«Ряд інших організацій також виявили бажання підтримати пацієнтів послугами, які виходять за межі медичної допомоги всередині відділення.

«Організації, у тому числі Citizens Advice і Be Clear on Cancer, досліджують, як вони можуть запропонувати такі послуги, як фінансові консультації та пільгову підтримку через відділення».

Фінансування

Благодійна організація не отримує жодного законодавчого фінансування і повністю покладається на пожертвування від населення, корпоративних пожертв та інших приватних фінансових організацій.

Будівництво відділення стало можливим завдяки гранту в розмірі 747 764 фунтів стерлінгів від глобальної фармацевтичної компанії Bristol Myers Squibb (BMS), яка покрила витрати на будівництво нового відділення, а також будівництво ще одного, який буде побудований відповідно до існуючих специфікацій.

Підрозділ отримав назву «Крістін» на честь засновниці благодійної організації Крістін Міллс, яка померла в 2018 році від раку.


Залишити коментар


logo_MC_dark

___________________________________

Аналіз, експертиза, консалтинг, проектування, будівництво, оснащення та реконцепція медичних закладів у приватному та державному сегменті, відповідно до українських та міжнародних стандартів.

Адреса

Вул. Ф.Пушиної 8а, оф. 111 Київ, Україна 03115

MEDICAL CONSTRUCTOR © 2020. All rights reserved.