ФОТО-ТУР: Об’єднана лабораторія “Loyola Medicine”

1.png

Компанія Loyola Medicine відкрила нову регіональну клінічну лабораторію площею 2787 кв.м., щоб обслуговувати медичний центр університету Лойоли, його академічний медичний центр та дві громадські лікарні: лікарня Готтліб Меморіал та лікарня МакНіла.

Автор – Трейсі Уокер

Зображення надано компанією HED

Після нещодавнього придбання двох громадських лікарень, компанії Loyola Medicine у Мейвуді, штат Іллінойс, потрібно було об’єднати свої лабораторні послуги та централізувати матеріально-виробничі запаси, щоб забезпечити своєчасний контроль запасів для всіх об’єктів. В результаті реконструкції, на площі в 2787 квадратних метри розміщені різні лабораторні приміщення, що дозволяє використовувати обладнання спільно та автоматизувати процеси для підвищення ефективності та точності.

Команда дизайнерів від компанії HED (Чикаго) використала існуючі вільні поверхи будівлі служби екстреної медичної допомоги у головному кампусі медичного центру Університету Лойола для переміщення та об’єднання окремих існуючих лабораторних приміщень. Розширення лабораторної зони також дало можливість придбати кілька нових одиниць автоматизованого обладнання, які раніше були недоступні для лабораторій та бригад патологоанатомів.

1
2
3
4
5

Підхід до архітектурного проектування дозволив створити відкрите лабораторне середовище з постійним доступом до денного світла всім користувачам лабораторії. Завдяки видаленню перегородок та бар’єрів із плану приміщення, скління по периметру стало зручністю для всіх користувачів.

Нова лабораторія розташована поруч із адміністративними приміщеннями, що допомагає виконувати роботу з більшою безпекою, а також забезпечує ефективність на місці.

 

Проектна інформація:

Назва установи: Об’єднана лабораторія Loyola Medicine

Розташування: Мейвуд, Іллінойс.

Термін здачі: травень 2021 р.

Власник: Loyola Medicine

Загальна площа будівлі: 2787 кв.м.

Загальна вартість будівництва: 7,9 мільйонів доларів.

Вартість / кв.м. : $ 2834 / кв.м.

Архітектурне бюро: HED

Дизайн інтер`єру: HED

Генеральний підрядник: Leopardo Construction

Інжиніринг: TLC Engineering Solutions (MEP)


Залишити коментар


logo_MC_dark

___________________________________

Аналіз, експертиза, консалтинг, проектування, будівництво, оснащення та реконцепція медичних закладів у приватному та державному сегменті, відповідно до українських та міжнародних стандартів.

Підписка на новини

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ЕКСПЕРТНО-АНАЛІТИЧНИЙ ЦЕНТР «МЕДИЧНИЙ КОНСТРУКТОР» (код ЄДРПОУ: 43594300) Copyright by MEDICAL CONSTRUCTOR© 2020. All rights reserved.