Клініка естетичної стоматології Derya

Derya-Dental-Aesthetics-Clinic-by-Ipek-Baycan-Architects-in-Istanbul-Turkey-4-1024x683.jpg

Клініка Derya Dental Aesthetics Clinic, яка спроектована компанією Ipek Baycan Architects, має достатньо простору з високими стелями, що надихнуло дизайнерів на те, щоб вписати всередину лікувальні кабінети з певною висотою, які мають вигляд боксів, що ширяють у просторі. Ці бокси є вітриною стоматологічних кабінетів, а їх фасад з градієнтним склінням забезпечує конфіденційність для пацієнтів.

Враховуючи широкі прорізи в існуючій будівлі на першому поверсі, бокси розташовані на передньому фасаді будівлі, що демонструє наявність стоматологічних кабінетів всередині.

Однією з креативних ідей дизайну було планування універсального стоматологічного кабінету таким чином, щоб він підкреслював індивідуальність та корпоративний стиль компанії Derya Dental. Оскільки стоматологічні кабінети являються основними приміщеннями в даній клініці, дизайнери розмістили їх з обох боків від основного входу до лікарні.

Derya-Dental-Aesthetics-Clinic-by-Ipek-Baycan-Architects-in-Istanbul-Turkey-3-1024x683
Derya-Dental-Aesthetics-Clinic-by-Ipek-Baycan-Architects-in-Istanbul-Turkey-2-1024x683
Derya-Dental-Aesthetics-Clinic-by-Ipek-Baycan-Architects-in-Istanbul-Turkey-8-1024x683
Derya-Dental-Aesthetics-Clinic-by-Ipek-Baycan-Architects-in-Istanbul-Turkey-12-1024x683
Derya-Dental-Aesthetics-Clinic-by-Ipek-Baycan-Architects-in-Istanbul-Turkey-1-1024x683
Derya-Dental-Aesthetics-Clinic-by-Ipek-Baycan-Architects-in-Istanbul-Turkey-5-1024x683
Derya-Dental-Aesthetics-Clinic-by-Ipek-Baycan-Architects-in-Istanbul-Turkey-11-1024x683
Derya-Dental-Aesthetics-Clinic-by-Ipek-Baycan-Architects-in-Istanbul-Turkey-10-1024x683
Derya-Dental-Aesthetics-Clinic-by-Ipek-Baycan-Architects-in-Istanbul-Turkey-9-1024x683
Derya-Dental-Aesthetics-Clinic-by-Ipek-Baycan-Architects-in-Istanbul-Turkey-6-1024x683
Derya-Dental-Aesthetics-Clinic-by-Ipek-Baycan-Architects-in-Istanbul-Turkey-7-1024x683

 

Маючи 110 кв.м загальної площі клініки, службові приміщення витримані в мінімальних стандартах та розташовані на периферії будівлі, залишаючи при цьому громадські простори клініки досить просторими. При вході до клініки, конструкція стійки реєстрації в стіні доповнює загальний стиль своїми пишними отворами. Цей простий, але видатний характер отворів повторюється навколо стін зони очікування, а також охоплює суспільні простори.

Куточок для фото в Instagram, міні-кухня та доступ до приватних зон із прихованими дверними прорізами створюють постійне відчуття комфорту та затишку. Зона очікування досить проста, але ефектна, завдяки розміщеним окремо компактним мінімалістичним кріслам. Журнальні столики в центрі, являються міні-виставковими стендами, на яких виставлено стоматологічне обладнання. Відвідувачі можуть розглянути обладнання так, ніби вони перебувають у стоматологічному музеї.

Дизайн стоматологічних кабінетів нагадує капсули всередині клініки з явними отворами для кубів. Закруглені кути в дизайні забезпечують гладкість та злегка дотикаються до підлоги, забезпечуючи візуальний ефект ширяючого в просторі боксу. Матеріал підлоги змінюється навколо боксів, підкреслюючи їх особливу форму. Передпокій також відмічений цією зміною підлогового покриття, залишаючи певний простір для напівпрозорих виставкових стендів. Елементи освітлення творчо підібрані відповідно до характеру дизайну, так само, як зоряне небо всередині стоматологічних кабінетів.

ПРОЕКТНА ІНФОРМАЦІЯ:

Назва проекту – Клініка естетичної стоматології Derya

Місцерозташування – Стамбул , Туреччина

Архітектор – Ipek Baycan Architects

Площа – 110 кв.м.

Стадія – завершене будівництво – 2021 р.


Залишити коментар


logo_MC_dark

___________________________________

Аналіз, експертиза, консалтинг, проектування, будівництво, оснащення та реконцепція медичних закладів у приватному та державному сегменті, відповідно до українських та міжнародних стандартів.

Підписка на новини

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ЕКСПЕРТНО-АНАЛІТИЧНИЙ ЦЕНТР «МЕДИЧНИЙ КОНСТРУКТОР» (код ЄДРПОУ: 43594300) Copyright by MEDICAL CONSTRUCTOR© 2020. All rights reserved.