У Лондоні відкривається онкологічний центр світового рівня

F_119432.jpg

Завершено роботу над новим флагманським онкологічним центром у центрі Лондона, який включатиме в себе блок протонно-променевої терапії.

Створена для лікарні Університетського коледжу Лондона (UCLH), історична будівля включає в себе 8 операційних, післяопераційну зону, хірургічне відділення, центр візуалізації, відділення інтенсивної терапії на 10 ліжок і три поверхи стаціонарних гематологічних відділень на 120 ліжок.

Завершення будівництва знаменує створення однієї з найбільших у Європі спеціалізованої онкогематологічної лікарні, яка надаватиме лікування людям зі складними онкологічними захворюваннями та захворюваннями крові.

Центральним елементом проекту вартістю 380 мільйонів фунтів стерлінгів є ультрасучасний центр протонної променевої терапії, другий у своєму роді у Великій Британії.

Щорічно в закладі проходитимуть лікування 650 осіб з злоякісними та доброякісними пухлинами, близько третини з яких будуть діти та підлітки.

Протонна променева терапія здатна забезпечити цілеспрямоване лікування, яке точно визначає пухлину, зберігаючи при цьому навколишні тканини, що робить її особливо корисною для молодих людей , оскільки вона допомагає зберегти IQ, загальний ріст та фертильність.

Нова будівля площею 34 600 кв.м. розташована у вузькому місці в заповідній зоні Блумсбері, поруч із двома будівлями UCL, внесеними до списку пам’яток архітектури II ступеня, та лініями лондонського метро.

Щоб створити необхідний клінічний простір, зберігаючи види і навколишнє середовище, 13-поверхова будівля, спроектована компанією Scott Tallon Walker Architects спільно з Edward Williams Architects, включає п’ятиповерховий підвал глибиною 28 м.

Будівництво комплексу велося під управлінням компанії AECOM, у ньому брало участь близько 3000 людей.

Роботи включали в себе видалення 80 000 кубічних метрів землі з будівельного майданчика, а центр протонної променевої терапії вимагав захисту навколо обладнання з 44 000 кубічних метрів бетону для формування стін товщиною 2 м і площею до 5 м та засобів армування – приблизно 8000 тонн із сталі.

UCLH Proton Beam Therapy
UCLH4-006
7
STW_UCLH_307
STW_UCLH_285
UCLH Proton Beam Therapy Centre
5
UCLH Proton Beam Therapy Centre
4
UCLH Proton Beam Therapy Centre, London
UCLH4-005

Над землею семиповерхова конструкція із бетонного каркасу утворює Г-подібну будівлю по периметру, розташовану вздовж Графтон-Уей та Хантлі-стріт.

Посередині розташована легша будівля внутрішнього двору зі сталевим каркасом, яка знаходиться вище за блок променевої терапії, який  розташований декількома поверхами нижче.

Критий атріум заповнює простір між цією будівлею внутрішнього двору, схожою на павільйон, і будівлею по периметру, а з’єднання забезпечуються серією легких сталевих мостів.

Дизайн інтер’єру 

Дизайн інтер’єру є важливим елементом успіху проектів у галузі охорони здоров’я. Правильне і ретельно продумане середовище підвищує моральний дух пацієнтів та персоналу, прискорює процес одужання пацієнтів та дозволяє персоналу працювати більш ефективно.

Природа та сади вже давно асоціюються з зціленням та благополуччям. Формальні сади та парки також є відмінною рисою лондонського міського простору. Ключовим аспектом дизайну інтер’єру є створення візуальних нагадувань про сад на фізичних компонентах внутрішнього простору лікарні: викликати позитивні емоційні реакції через пам’ять та асоціації. Тому на дахах двору було створено низку садових терас, щоб створити комфортні місця для пацієнтів.

logo_MC_dark

___________________________________

Аналіз, експертиза, консалтинг, проектування, будівництво, оснащення та реконцепція медичних закладів у приватному та державному сегменті, відповідно до українських та міжнародних стандартів.

Адреса

Вул. Ф.Пушиної 8а, оф. 111 Київ, Україна 03115

MEDICAL CONSTRUCTOR © 2020. All rights reserved.