Зміни

ДЕРЖАВНИЙ CЕКТОР ТА МУНІЦИПАЛІТЕТИ

Сьогодні комунальні або державні лікарні в Україні  – це 90% медичних послуг.

90% медичних послуг вступили в фазу об’ємної трансформації з фактичним запуском медичної реформи та автономізації державних і комунальних лікарень, зміни їх статусу в некомерційні підприємства. На ринку медичних послуг розпочнеться конкуренція з приватним сегментом. Пацієнт сам зможе обрати, кому і за які послуги він заплатить або їх компенсує Національна Служба Здоров’я.  Як наслідок, за пацієнтом прийдуть і кошти: страхові, державні, громади чи інвестора.

Керівник муніципального мед.закладу або ж новостворена наглядова рада отримують шанс перейти на бізнес-модель управління, надаючи населенню якісні медичні послуги за публічні кошти.

Нам слід активно готуватися до участі у реорганізації системи управління/менеджменту медичних закладів та реконструкції і переоснащення основних фондів лікарень. Підвищувати рівень управлінських і технічних компетенцій керівників закладів охорони здоров’я на всіх рівнях.


Для державних та муніципальних медичних закладів

Завдання Медичного Конструктора у галузі державної медицини аналогічні до послуг, що пропонуються власникам приватних медичних закладів, але в той же час мають деякі суттєві особливості через державну форму власності. Це визначає об’єм та специфічність пропонованих нами послуг.

Для державних медичних закладів пропонуються:

 • Реконструкція лікувально-діагностичних споруд згідно з чинними законодавчими нормами або реконструкція окремих відділень медичного закладу;
 • Аудит проектно-кошторисної документації, тобто визначення кошторису будівництва, потреби в кадрах, матеріалах, обладнанні для будівництва закладу;
 • Консультації експертів по всім суміжним розділам проекту;
 • Будівельний нагляд за процесом виконання робіт, що включає організацію дозвільної документації на будівництво, підрядних компаній та постачальників, технічного нагляду за будівництвом, введення об’єкту в експлуатацію;
 • Аудит медичного устаткування на балансі (придатність, термін експлуатації); оптимізація устаткування; формування табелю оснащення відповідно до профілю лікарні (обладнання, інструменти, меблі, витратні матеріали);
 • Процес оснащення, тобто підбір обладнання з оптимальним рівнем ціна/якість;
 • Енергоефективність: інжиніринг у напрямку зменшення експлуатаційних витрат на утримання та обслуговування лікувально-діагностичних споруд / підвищення віддачі.
 • Допомога та супроводження у процесі акредитації міжнародних стандартів, що починається з подання заявки і продовжується з проведенням щорічних звітів.
Медична реформа. Госпітальні округи

Замовник отримує

 • Глибоке розуміння медичної інфраструктури та її зв’язків для розробки стратегії розвитку.

 • Юридичний супровід автономізації в некомерційні унітарні комунальні підприємства.

 • Інструменти для управління та інвентаризації системи медичних закладів

 • Інструменти для аналізу демографічних, статистичних, маркетингових даних.

 • Аналітичні звіти та інформаційні довідки від кваліфікованих експертів.

 • Консалтинг в проектуванні та реконструкції медичної установи.

logo_MC_dark

___________________________________

Аналіз, експертиза, консалтинг, проектування, будівництво, оснащення та реконцепція медичних закладів у приватному та державному сегменті, відповідно до українських та міжнародних стандартів.

Підписка на новини

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ЕКСПЕРТНО-АНАЛІТИЧНИЙ ЦЕНТР «МЕДИЧНИЙ КОНСТРУКТОР» (код ЄДРПОУ: 43594300) Copyright by MEDICAL CONSTRUCTOR© 2020. All rights reserved.